Binance.US Floki coin Listeledi

Popüler Köpek coinlerinden olan floki coin Binance us tarafından borsanın aşağıda belirttikleri açıklama üzerine 25 Nisan 2023 listeleniyor.

Floki coin nedir kısaca: Floki Inu’NUN (FLOKI) tıpkı Shiba Inu (SHIB) gibi piyasayı kasıp kavuracağı beklentisi nedeniyle yatırımcılar bu yeni meme coin’e akın ediyor. Floki Inu, kullanıcıların ağın yerel para birimi olarak FLOKI kullanarak çeşitli ürünler, koleksiyonlar ve NFT alım satımı yapmalarına olanak tanıyan tamamen işlevsel bir kripto ticaret platformu geliştirdiğini iddia ediyor.

Binance us açıklamasında: FLOKI’nin (FLOKI) Binance.US’ta listelendiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz . Artık FLOKI (FLOKI) yatırabilirsiniz . FLOKI/USD ve FLOKI/USDT çiftlerinde alım satım işlemleri yarın, 25 Nisan 2023, 05:00 PDT / 8:00 EDT’de başlayacak. Binance us listeleme linki

Floki coin listelenmeden önce Gate io borsasından alınabilir.. fakat Listeleme haberinden dolayı yüksekten alınmamalıdır.

floki coin almak isteyen yatırımcılar floki coinİ gate io borsasından kolaylıkla alınabilir.. Aşağıdan gate io borsasına indirimli kayıt olarak Floki coin alabilirsiniz.

Gate io Hızlı kayıt 👇 indirimli

https://www.gate.io/tr/signup/3479459

Ayrıca Aşağıdan borsahesabim.com üyelerine özel eğitim serimden videolu olarak izleyerek gate io borsasına nasıl kayıt olunur ve coin alınır öğrenebilirsiniz..