Dynex coin nedir? Dynex coin nasıl alınır?

Dynex coin Gerçek dünya sorunlarını çözmeye yönelik bir Yararlı Çalışma Kanıtı (PoUW) yaklaşımı olan DynexSolve çip algoritmasına dayalı dünyanın ilk nöromorfik süper bilgi işlem blok zinciridir .

Dynex Platformu, ayrık optimizasyon, örnekleme ve makine öğrenimi problemlerini çözmek için yeni yöntemleri hızlandırmak ve etkinleştirmek için nöromorfik dinamiklerden yararlanır. Dynex, bir soruna çözüm aramak için nöromorfik tavlama adı verilen bir işlem kullanır. Nöromorfik tavlama, klasik hesaplamadan temel olarak farklıdır. Gerçek dünyadaki fiziksel sistemlerin düşük enerjili durumlar bulma konusundaki doğal eğilimini kullanır. Örneğin, bir optimizasyon problemi tepelerden ve vadilerden oluşan bir manzaraya benziyorsa, her koordinat olası bir çözümü temsil eder ve yüksekliği de enerjisini temsil eder. En iyi çözüm, peyzajdaki en derin vadideki en alçak noktaya karşılık gelen en düşük enerjiye sahip çözümdür. Katılan madenciler, tescilli PouW algoritmamızı kullanarak birleşik bir nöromorfik bilgi işlem ağı oluşturur. DynexSolve , müşterilere verimli bir Ising/QUBO örnekleyici sağlıyor. Bilgisayar işleri, işi tüm çalışanlar arasında programlayan ve yöneten tescilli Dynex Mallob sistemi tarafından dağıtılıyor. Madenciler, blok ödülü , bir bloğa dahil edilen işlem ücretleri , Dynex müşterileri tarafından ödenen blok ücreti ve hesaplama görevini ilk bitiren madenciye dağıtılan çözüm ödülü ile ödüllendiriliyor .

Dynex coin fiyat grafiği için tıkla!

Dynex coin Mexc borsasından alınabilmektedir. Satın almak için Bu bağlantıdan Mexc borsasına Ömür boyu komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca Aşağıdan borsahesabim.com üyelerine özel eğitim serimden videolu olarak izleyerek Mexc borsasına nasıl kayıt olunur ve coin alınır öğrenebilirsiniz.