GXE (XENO Governance) coin nedir? hangi borsadan alınır?

GXE (XENO Governance) PROJECT XENO, bir taktiksel PvP oyunudur ve “GameFi” olarak adlandırılan bir kavramı benimser. Bu oyun, eğlence, rekabet ve kazançı bir araya getirerek oyunculara keyifli bir deneyim sunar. Oyuncular, oynadıkları eğlenceli ve bağımlılık yaratan oyunlarla para kazanma fırsatına sahip olurlar. Oyunun temelinde, eğitim, savaş ve ganimetler elde etme döngüsü yer alır. Bu döngüyü tamamlayarak kazanılan sanal para miktarı artar.

Oyun içerisindeki NFT karakteri olan XENO’ya sahip olan oyuncular, savaşları kazanarak sanal para birimi ve NFT’ler elde ederler. Edinilen NFT’ler, PROJECT XENO tarafından sağlanan bir pazarda sorunsuz bir şekilde alınıp satılabilir. Oyunun vizyonu, öncelikli olarak eğlence sunmak ve ardından kazanç sağlamaktır.

toplam arz: 6,000,000,000 GXE

fiyat ve güncel grafik bilgisi!!

GXE (XENO Governance) coin Gate io borsasından alınabilmektedir. Satın almak için Bu bağlantıdan Gate io Ömür boyu komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca Aşağıdan borsahesabim.com üyelerine özel eğitim serimden videolu olarak izleyerek gate io borsasına nasıl kayıt olunur ve coin alınır öğrenebilirsiniz.