Karate combat coin nedir? Karate combat coin hangi borsada?

Karate combat coin, Gerçek dünyada profesyonel bir dövüş spor ligini yöneten ve oyunlaştıran ilk coindir. Lig, tam temaslı bir dövüş sporu olan Karate Dövüş’ü sunmaktadır. Hızla büyüyen bir spor olan Karate Combat, platformlar arası dağıtım, hızlı stand-up dövüşleri ve 3D CGI arka planlarıyla genç, uluslararası bir demografiyi hedeflemektedir. Lig, dünyanın önde gelen spor ağlarında televizyonda yayınlanmakta ve çeşitli dijital platformlarda da canlı olarak izlenebilmektedir.

Karate Combat’ın benzersiz kural seti, vuruş temelli bir dövüş etkinliği sunmaktadır. Dövüşçüler beş saniyeden fazla süreyle sınırlıdır ve kazananlar vuruşlarla belirlenir. Lig, canlı işlenmiş 3D CGI ortamlarının önünde etkinliklerini gerçekleştirerek görsel olarak etkileyici bir deneyim sunmaktadır.

KarateDAO tarafından yönetilen Karate Combat, kripto teknolojisi ve oyunlaştırma konusunda ileri düzey bir yaklaşım benimsemektedir. KARATE jeton sahipleri, Up Only Gaming adı verilen bir kayıpsız oyunda dövüşçülere oy verebilir ve daha fazla jeton kazanma şansına sahip olabilirler. Lig aynı zamanda NFT’ler ve video oyunları gibi alanlarda da bir açık ekosistem pazara açılmayı hedeflemektedir.

Epic Games Unreal oyun ve sanal üretim motoru tarafından desteklenen sürükleyici CGI ortamlarıyla harmanlayan, dünyanın önde gelen tam temaslı dövüş ligidir.

Toplam arz 110.000.000.000

fiyat ve güncel grafik bilgisi!!

Karate combat coin Gate io borsasından alınabilmektedir. Satın almak için Bu bağlantıdan Gate io Ömür boyu komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca Aşağıdan borsahesabim.com üyelerine özel eğitim serimden videolu olarak izleyerek gate io borsasına nasıl kayıt olunur ve coin alınır öğrenebilirsiniz.