Snek coin nedir? Snek coin hangi borsadan alınır?

“SNEK Coin”, Cardano blok zincirinde başlatılan bir meme coin’dir. Meme coin’ler, genellikle popüler internet memeleri veya şakaları temel alarak oluşturulan dijital varlıklardır. SNEK Coin de benzer şekilde, Cardano ekosistemi üzerinde bir şaka veya mizah unsuru olarak ortaya çıkmıştır.

Cardano ekosistemindeki son gelişmeler hakkında paylaşımlarda bulunan Charles Hoskinson, son zamanlarda platformun kurucusu olarak beklenmedik bir şekilde yeni memecoin hakkında bir tweet attı.

SNEK, Cardano’da adil bir dağıtım ile başlayan ve yüksek dolaşımdaki arzı/düşük emisyonları içeren bir meme parası olarak öne çıkmayı hedeflemektedir. Temel vizyonu, sürdürülebilir ve kapsayıcı bir topluluk odaklı token oluşturmak ve token sahiplerine ödüllendirici bir deneyim sunmaktır. SNEK, Cardano topluluklarını birleştirme ve yeni kullanıcıları dış zincirlerden çekme amacı gütmektedir.

Projenin odak noktası, toplum gücünün bir projenin başarısında en önemli faktör olduğuna inanmaktır. Deneyimlerden öğrenmek, inovasyon yapmak, hatalardan ders çıkarmak ve mevcut kaynakları en iyi şekilde kullanmak SNEK için önemlidir. En önemli misyonlarından biri, token sahiplerini en şeffaf ve adil şekilde memnun etmek ve eğlendirmektir.

SNACK toplam arz: 76.715.880.000 Güncel fiyat ve grafik

SNEK coin MEXC borsasından alınabilmektedir. Satın almak için Bu bağlantıdan MEXC BORSASINA Ömür boyu komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz.

Twitter üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz. Twitter kullanıcı adım: doğu tibet.