XAI Corp Coin nedir? XAI Corp coin nereden alınır

Elon Musk’ın en yeni projesi xAI’yi desteklemek ve onurlandırmak için yapılmış bir kripto para birimi projesi. Her şeyin gücüne ve blok zincirinde yapay zekanın potansiyeline inananlar için nihai topluluk ERC-20 belirteci.

Bu proje Elon Musk, X Corp. veya xAI Corp. ile hiçbir bağlantısı olmadığınıda söylemektedir.

xAI artık tamamen topluluk odaklı! Deneyimli topluluk üyeleri yeni stratejiler üzerinde çalışıyor ve bu projenin başarılı olması için gereken her şeyi geliştiriyor. Tüm kripto alanında benzeri olmayan bir topluluğa sahip Meme belirteci. Topluluğumuz olan her şeye karar verir ve bizimle birlikte kripto evriminin bir parçası olabilirsiniz.

$XAI, topluluk odaklı bir ERC-20 projesidir. Projemizin gelişimi, finansmanı, ön satışı veya özel satışı yoktur. Temel amacı, Elon Musk’ın yapay zeka şirketi xAI Corp’tan ilham alarak bir Meme tokeni oluşturmaktır.

XAI GRAFİĞİNE BURADAN BAKABİLİRSİNİZ.

XAI Corp Coin Gate io borsasından alınabilmektedir. Satın almak için Bu bağlantıdan Gate io Ömür boyu komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca Aşağıdan borsahesabim.com üyelerine özel eğitim serimden videolu olarak izleyerek gate io borsasına nasıl kayıt olunur ve coin alınır öğrenebilirsiniz.