2 Mayıs shiba coin haberleri !!

Gokhstein, PEPE Destansı Artışına Rağmen Hala Uzun Süreli Shiba Inu Sahibi Olduğunu Söyledi.

Popüler kripto para birimi podcast sunucusu David Gokhshtein , en son ki mem coin olan PEPE’nin epik fiyat artışına rağmen Shiba Inu’ya (SHIB) uzun vadeli desteğini ifade etti.

Yeni Cüzdan Bir Anda Devasa 2 Milyar Shiba Inu Yaktı

Shiba Inu (SHIB) yanma oranı, yeni bir gizemli cüzdanın 2 milyardan fazla SHIB jetonunu yakmasının ardından son 24 saat içinde %14.571’e kadar fırladı. Etherscan’den alınan veriler , yakma işleminin bugün 15:20’de (UTC) gerçekleştiğini ve tam olarak 2.005.265.274 (2.005 milyar) SHIB’yi içerdiğini gösteriyor.

Tek Cüzdan 247 Milyon Şib Yakarken Shiba Inu Yakma Oranı %1500 Arttı

Etherscan.io verileri, “cultpunks.eth” etiketli cüzdanın, yaklaşık 3 saat önce gerçekleştirilen tek bir işlemde 246.743.138 (246.74M) gibi şaşırtıcı bir SHIB yaktığını ortaya koyuyor.

Shiba Inu Metaverse, Twitter Yarışmasının 10 Kazananını Açıkladı 

Shiba Inu’nun metaverse projesi Shib: The Metaverse’in arkasındaki ekip, yakın zamanda sonuçlanan Twitter eşantiyon yarışmasının on kazananını seçti. Shiba Inu metaverse ekibi dün önde gelen sosyal medya platformu Twitter’da duyurdu. 

Binance CEO’su, PEPE Listesine Yanıt Verirken Shiba Inu’yu Övdü

Binance CEO’su “CZ” Shiba Inu’yu Överken, pepe coin için çünkü Binance, şeffaflıktan yoksun olması ve yüksek riskli yapısı nedeniyle PEPE’yi listeleme konusunda daha temkinli.