Shiba Coin Geliştiricisi Shytoshi Kusamanın Son Düşünceleri

Shytoshi Kusama, Shiba Inu ekosisteminin takma adla baş geliştiricisi olarak bilinen bir kişi, son Medium blogunda Shiba Inu topluluğuna heyecan verici güncellemeler verdi. Kusama, Shibarium adlı katman-2 ölçeklenebilirlik çözümünün çıkış tarihi üzerinde çalıştıklarını ve topluluğun bu konudaki beklentilerini anladıklarını söyledi. Ayrıca, ademi merkeziyetçilik hedeflerine ulaşma konusunda daha fazla çalışma yapılması gerektiğini ve gelecekteki projelerin heyecan verici olabileceğini belirtti.

Kusama ayrıca Shibarium’un merkezi olmayan ekipler tarafından tamamlanacağına dair güvence verdi ve yakında kullanıma sunulacağını söyledi. Ayrıca, Shibarium’un tamamlanmasının ardından başka bir büyük girişimin başlatılacağından bahsetti. Bu girişimle ilgili detayları şifreli ifadeler ve bilmecelerle verdi.

Kusama, ayrıca “Worldpaper” adı verilen bir belge üzerinde çalıştıklarını ve bu belgenin Shiba Inu ekosisteminin tüm yönlerini kapsayacağını açıkladı. Bu belgenin, ademi merkeziyetçilik için uzun vadeli bir planı ve diğer detayları içereceği belirtildi.

Dolandırıcılara karşı uyanık olunması gerektiğini vurgulayan Kusama, gerçekten merkezi olmayan bir dünya için çaba gösterdiklerini söyledi ve topluluğa veda ettiğini, ancak Shiba Inu’yu terk etmediklerini belirtti.