Shiba Inu, 2021 Başarısını Tekrarlayacak mı? Uzmanlar Açıklıyor

DoguTibet

Finansal analistler, Shiba Inu’nun gelecekteki potansiyelini değerlendirmek için 2021’deki olağanüstü artışının ardından Shibarium güncellemesinin etkisini de göz önünde bulunduruyor.

Kripto sahnesinde, çeşitli belirteçlerin yükselişi ve düşüşü genellikle tartışmalara konu olur. CoinMarketCap’in tahminine göre, 2021’de büyük ilgi gören Shiba Inu (SHIB) adlı token, ilk yatırımcılara %406.000’in üzerinde bir yatırım getirisi sunmuştur.

Shiba Inu, birkaç yıl önce birçok kripto meraklısını milyoner yapmasıyla dikkat çekti ve bu durum gelecekteki potansiyeline yönelik soruları beraberinde getirdi. Shiba Inu, geçmişteki başarısını tekrarlayabilecek mi? Analistler, bu konuyu değerlendirdi.

Finder’ın gerçekleri kontrol eden bir araştırma raporuna göre, 55 fintech uzmanından oluşan bir panel, Shiba Inu’nun gelecekteki performansı hakkında fikirlerini paylaştı. Uzmanların çoğu, 2025 yılına kadar SHIB’nin 0,00004930 dolar değerinde olacağına inanmaktadır.

Bu tahmin, 2021’deki dikkate değer büyümenin ardından token’ın değeri için daha az iyimser bir görünümü vurgulamaktadır. Ancak, FxPro’dan Alexander Kuptsikevich daha umutlu bir bakış açısı sunmaktadır. Kuptsikevich, Shiba Inu’nun 2021’deki kadar dramatik bir dalgalanma yaşamayabileceğini, ancak önümüzdeki yıllarda kripto piyasasındaki dalgalanmaları sürdürebileceğini ve 2025 yılına kadar 0,0001 dolarlık bir fiyat hedefine ulaşabileceğini öne sürmektedir.

Öte yandan, Unocoin Technologies CEO’su Sathvik Vishwanath, Shiba Inu’nun büyüme potansiyelinin önümüzdeki birkaç yıl içinde %100’ü aşacağına inanırken, yatırımcıları ılımlı miktarlarda SHIB alırken dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

Shibarium, Shiba Inu’yu Destekleyecek mi?

Panelistlerin çoğu, yaklaşan Shibarium çözümünün Shiba Inu’nun fiyatı üzerindeki etkisi konusunda emin değildir. Panelistler yüzde elli oranında belirsizlik taşırken, yüzde yirmi beşi Shibarium’un ağ üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacağını düşünmektedir.

Shibarium’un Shiba Inu ekosistemi için temel hedefi, maliyetleri azaltmak, işlem süresini iyileştirmek ve her işlemde SHIB tokenlerini yakmaktır. Geleneksel olarak, bu mekanizmalar Shiba Inu’nun fiyatını artırıcı etkiye sahip olabilir.

Sonuç olarak, Shiba Inu ekibi projelerine daha fazla hizmet sunmaya devam ettikçe, önceki başarısını tekrarlayıp edemeyeceğini göreceğiz.


Borsahesabim.com