Shiba Inu: BONE Başka Bir En İyi Borsada Listeleniyor

Önde gelen bir dijital varlık borsası olan Deepcoin, Shiba Inu’nun Yönetim belirteci Bone ShibaSwap’in bir BONE/USDT ticaret çifti ile ticaretini destekleyeceğini duyurdu. Bu hareket, borsa kullanıcılarının BONE’u %0 işlem ücreti ile almalarına, satmalarına ve takas etmelerine olanak tanır.

CetoEx , OKX , Huobi Global ve Flitpay’in ardından bu hafta BONE desteği ekleyen beşinci borsa oldu .

Singapur’da kurulan Deepcoin, yaklaşık 30 ülkede 1 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve 1 trilyon ABD Dolarını aşan kümülatif işlem hacmiyle bir kripto borsasıdır. Platform şu anda dünya çapında düzinelerce itibari para yatırma yöntemini destekleyerek kullanıcıların doğrudan itibari para ile BTC, ETH veya USDT Tether satın almalarını ve 100’den fazla kripto para birimiyle ticaret yapmalarını sağlıyor.

Bir başka heyecan verici gelişmede, Singapur merkezli kripto para borsası Crypto.com, ShibaSwap’in (BONE) elinde miktarına göre elinde tutan en büyük 10. borsa oldu oldu. Crypto.com’un ilişkili cüzdanı 2 Mart 2023’ten bu yana 2.664.624$ (2.66M$) değerinde 2.166.361(2.16M) BONE biriktirdi.

BONE, büyüyen borsa listeleriyle kripto pazarında ivme kazanıyor ve şu anda şaşırtıcı bir şekilde 83.378 holders ulaştı.