Bear inu coin nedir? Bear inu coin hangi borsadan alınır?

Bear inu coin , Bear Oyna kazan oyunu ve Market topluluğunu destekleyecek bir ekosistem yaratmayı amaçlayan , topluluk temelli yenilikçi bir projedir ! Mümkün olan en iyi topluluğu oluşturmak için faliyete geçmiştir.

Bear inu, insanların deneyimlerini yargılamadan paylaşmaları, özgürlük sağlamaları ve 2023 ayı piyasasındaki kazançlar/kayıplar hakkındaki hikayelerini topluluk ve dünya çapında yaymaları için güvenli bir yer inşa etmeyi amaçlıyor!

Bear inu sahiplerinin dediklerine göre: Blockchain oyunlarının yatırımcılarımız için basit olması gerektiğine inanıyoruz. Düzenli olarak oynasalar da oynamasalar da tüm oyuncuların keyif alabileceği basit oyun mekaniklerini kullanıyoruz. Oyuncular, oyunlarımızda kazandıklarının sahibi olurlar. Jeton veya NFT kazanır veya kazanırsanız, bu sizindir. oyundaki öğeler, diğer insanlarla ticaret yapabileceğiniz veya oyun içinde oynayabileceğiniz blok zincirindeki doğrulanabilir varlıklar olacaktır.

Bear inu coin güncel fiyatı ve grafik !!

Bear inu almak isteyen yatırımcılar, Bear inu gate io borsasından kolaylıkla alınabilir.. Aşağıdan gate io borsasına indirimli kayıt olarak Bear inu alabilirsiniz.  👇 

https://www.gate.io/tr/signup/3479459 (bu linkten gate io borsasına ömür boyu indirimli kaydınızı hemen yaparak Bear inu coin alabilirsiniz.

Ayrıca Aşağıdan borsahesabim.com üyelerine özel eğitim serimden videolu olarak izleyerek gate io borsasına nasıl kayıt olunur ve coin alınır öğrenebilirsiniz..