Kishu coin nedir ? Kishu coin hangi borsadan alınır ?

Kishu coin nedir ? Kishu coin hangi borsadan alınır ? Kishu coin nederen alınır ?

Kishu Inu ($KISHU), aktif kullanıcılar sayesinde anında ödüller sunan topluluk odaklı, merkezi olmayan bir kripto para birimidir!🐶

Her aktif kullanıcı işlemi için sahiplerine %2 KISHU ödülü verilir’; yalnızca merkezi olmayan cüzdanlar, sağlıklı bir dağıtılmış ağ ve topluluk kullanımını teşvik eder. KISHU ne kadar aktif olarak kullanılırsa, o kadar çok ödül verilir!

KISHU tamamen merkezi değildir ve eğlenceli, canlı topluluğuna aittir. Meraklı gönüllülerimiz, KISHU’yu kriptodaki en iyi topluluğa dönüştürmek için farklı bakış açılarını memnuniyetle karşılıyor ve kucaklıyor.

$KISHU akıllı sözleşmesi, üst düzey uzman bir ekip ve LP (Likidite Havuzu) belirteçleri tarafından tamamen denetlenmiştir.

Kishu coin hangi borsadan alınır ? nereden alabilirim diyorsanız. çok kolay !! Mecx borsasına  buradan kayıt olunuz. ( % 30 komisyon İndirimli )

Eğer kayıt olduysanız tek yapmanız gereken mexc borsasını öğrenmek .

yani para nasıl gönderilir ve alt coin nasıl alınır al sat nasıl yapılır.

İşte aşağda sizler için hazırlamış olduğum bu video ile mexc borsasından istediğiniz coini alabileceksiniz. Bu video gibi bir anlatımı hiç bir yerde bulamazsınız. !!

Kishu coin nedir ? Kishu coin hangi borsadan alınır ?