Lovely Coin Nedir ? Lovely Coin hangi borsada ?

Lovely Coin Nedir ? Lovely Coin hangi borsada ?

Lovely Coin Nedir ?

LOVELY, Binance Akıllı Zincirinde başlayan bir BEP20 jetonudur. Binance Smart Chain, diğer rakip zincirlere göre çok daha hızlı ve verimlidir. BSC’de yıldırım hızında takaslar ve son derece düşük ücretler sunan merkezi olmayan borsalar ile BSC, Merkezi Olmayan Finans (Defi) için en yaygın kullanılan blok zincirlerinden biri olmaya başladı.

LOVELY Coin,  fiyatını 0.00000001$’dan artırarak rekor kırma vizyonuyla 15 Haziran 2021’de doğdu. Merkezi olmayan meme projesi, Yardımcı Program Simgesi olarak $LOVELY vermek amacıyla geldi. İlk 30 Gün İçinde LOVELY, Merkezi Olmayan Takas ve İlk Likidite Teklifi Platformunu Başlattı. Sonuç olarak, $LOVELY Token Fiyatı 0,00000007 dolardan 0,0000001 doların üzerine çıktı.

Bir meme belirteci olduğu varsayılırken, Lovely Inu ekibinin, belirtecin basit varlığının ötesinde bir pratiklik ve kullanılabilirlik katmanı ortaya çıkarması, birkaç ilgili hizmet eklemesi ve böylece bütün bir ekosistem yaratması ayrıdır.

BSC, Binance Ekibi tarafından geliştirilen BEP-20 adlı bir belirteç protokolü kullanır. 1 dakikalık blok hızları ile doge’dan çok daha hızlı 5 saniyelik blok hızları ile bilinir.

LOVELY Token Akıllı Sözleşmesi, topluluğun güvenini tam şeffaflıkla ilerletmek için birinci sınıf bir güvenlik denetiminden başarıyla geçti.

LOVELY likidite havuzları ve listeleri, bir dizi farklı borsada tamamen bağımsız birçok meraklı ve destekçi tarafından sürekli olarak eklenir: Bitmart, Pancakeswap, Hotbit, Latoken

LOVELY V3 Swap, kripto varlıklarının ticaretinde aracıları kaldırmak için tanıtıldı. AMM’ler Likidite havuzları aracılığıyla DeFi ekosistemini 7/24 likit tutar. LOVELY V3 Swap, çoklu zincirler için uygulanan vesayetsiz otomatikleştirilmiş piyasa yapıcıdır.

Lovely Coin hangi borsadan alınır ?

Lovely coin hangi borsadan alınır ? nereden alabilirim diyorsanız. çok kolay !! Mecx borsasına  buradan kayıt olunuz. ( % 30 komisyon İndirimli )

Eğer kayıt olduysanız tek yapmanız gereken mexc borsasını öğrenmek .

yani para nasıl gönderilir ve alt coin nasıl alınır al sat nasıl yapılır.

İşte aşağıda sizler için hazırlamış olduğum bu video ile mexc borsasından istediğiniz coini alabileceksiniz. Bu video gibi bir anlatımı hiç bir yerde bulamazsınız. !!