Miyazaki inu coin nedir? Miyazaki inu coin hangi borsadan alınır?

Miyazaki Inu’nun yardımcı işlevlerinden birine Miyazaki Swap denir. Bu takas , gelecekte oluşturulacak farklı Anime Crypto belirteçleri için bir takas olarak kullanılacak ve staking, genel alım satım ve daha fazlası gibi bir dizi farklı işleve izin verecektir.

Miyazaki Inu’nun sunabileceği yardım ve kaynaklarla içerik oluşturucuların kendi NFTkoleksiyonlarını, P2E oyunlarını veya diğer projelerini yapmaları için Miyazaki Inu’nun kendi departmanı olacak. Farklı içerik oluşturucuların fikirlerini sıfırdan elde etmelerine yardımcı olmayı ve bunu yaparken gerekli olan her türlü yardımı sağlamayı amaçlıyoruz çünkü bir bütün olarak içinde bulunduğumuz Kripto ve NFT alanlarını iyileştiren bir şey.

Websiteleri: https://www.miyazaki-inu.com

Miyazaki inu coin almak isteyen yatırımcılar Miyazaki inu coin gate io borsasından kolaylıkla alınabilir.. Aşağıdan gate io borsasına indirimli kayıt olarak Miyazaki inu coin alabilirsiniz.

Gate io Hızlı kayıt 👇 indirimli ( yani paranız komisyona gitmeyecek ve ömür boyu indirimden yararlanacaksınız)

https://www.gate.io/tr/signup/3479459 (bu linkten gate io borsasına ömür boyu indirimli kaydınızı hemen yapabilirsiniz..)

Ayrıca Aşağıdan borsahesabim.com üyelerine özel eğitim serimden videolu olarak izleyerek gate io borsasına nasıl kayıt olunur ve coin alınır öğrenebilirsiniz..