Spume coin nedir? Spume coin hangi borsadan alınır?

Spume coin, zincir dışı işletmeleri kripto para birimi ödemelerini kabul etmek ve ürün sahipliğini kolayca takip etmek için gerekli araçlarla donatarak günümüz endüstrileri ile blok zinciri arasındaki köprüdür.

Spume iddialı, sürekli gelişen bir projedir. Yol haritamızın yönü, Spume’nin vizyonunu en iyi şekilde gerçekleştirmeye uyum sağladığımızda biraz değişebilir: tüm vergi aracılarının tamamen ortadan kaldırılması.

Spume’un gelişiminin artımlı olacağı da belirtilmelidir. Çeşitli eklentileri içeren özellikler farklı zamanlarda başlatılacaktır. Spume’un geliştirme ömrünü göstermek için yol haritamızla elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ancak bu genellikle doğrusal olmayacak. Çoğu zaman, çeşitli gayrimenkul özellikleri ve sanat eseri özellikleri aynı anda geliştirilmektedir.

Şu anda zincir dışı işletmeleri blok zincirine getiren Blockchain Ticaret platformumuzu oluşturuyoruz ve NFT pazarımıza özellikler eklemeye devam ediyoruz. Blockchain Commerce platformunun 2022’nin 4. çeyreğinde canlı olmasını bekliyoruz.

Müzik Oluşturma Emlak Biletleme

Spume’nin Web 3 müzik stüdyosunu kullanarak kendi müziğinizi yaratın, paylaşın ve satın ve başkalarının müziklerini keşfedin. Stüdyo ücretleri Spume token sahiplerine dağıtılır.

Aracıları azaltın, ücretleri düşürün ve gerçek dünyadaki mülk işlemlerinizi Spume’nin Emlak Sistemi ile daha hızlı gerçekleştirin.

NFT biletleriyle deneyimlerinizi yeniden keşfedin ve yüksek ücretleri azaltın ve Spume’nin NFT biletleme sistemiyle zincir içi ve zincir dışı ziyaretçilerinizle bağlantı kurun.

Dolaşan Arz 41,711,627
Maks Arz 100,000,000
Toplam Arz 100,000,000

Spume coin hangi borsadan alınır?

Spume coin almak isteyen yatırımcılar Spume coin gate io borsasından kolaylıkla alınabilir.. Aşağıdan gate io borsasına indirimli kayıt olarak Spume coin alabilirsiniz.

Gate io Hızlı kayıt 👇 indirimli ( yani paranız komisyona gitmeyecek ve ömür boyu indirimden yararlanacaksınız)

https://www.gate.io/tr/signup/3479459 (bu linkten gate io borsasına ömür boyu indirimli kaydınızı hemen yapabilirsiniz..)

Ayrıca Aşağıdan borsahesabim.com üyelerine özel eğitim serimden videolu olarak izleyerek gate io borsasına nasıl kayıt olunur ve coin alınır öğrenebilirsiniz..