Piza coin (HalfPizza) nedir? HalfPizza hangi borsadan alınır?

Piza coin (HalfPizza), DRAC Ağı üzerinde Merkezi Olmayan Ödüllendiren Özerk Bir Topluluktur (DRAC). Blockchain teknolojisini gerçeğe uyarlamaya çalışmaktadır. Merkeziyetci sistemin adaletsiz, anlaşılmaz, mantıksız ve aldatıcı davranışlarını yok etmeyi planlamıştır. Half Pizza, DRAC Ağı üzerindeki NFT DeFi aracıdır. Ayrıca kendi PIZAswap takas platformu ve BTC fiyat tahmin oyunuda bulunmaktadır.

Kendimize özgü bir ekolojik çerçeve oluşturduk ve “PIZA” adıyla DRAC zincirinin ekolojik belirteci olacağız. Çoklu zincirli DEX’ler ve zincirler arası köprüler tamamlanmıştır. Zincir oluşturma süreci, “PIZAwallet” (Biometric Unique Address – Biyometrik Tek Adres ve Living Authentication Biobank – Canlı Kimlik Doğrulama Biyobank) tamamlandıktan sonra başlayacaktır.

Piza coin (HalfPizza) Gate io borsasından alınabilmektedir. satın almak için Gate.io borsasına bu bağlantıdan Ömür boyu komisyon indirimi ile kayıt olabilirsiniz.

PIZA Fiyat ve grafik için burdan !! Maks Toplam Arz: 10.000.000.000 PIZA

Ayrıca Aşağıdan borsahesabim.com üyelerine özel eğitim serimden videolu olarak izleyerek gate io borsasına nasıl kayıt olunur ve coin alınır öğrenebilirsiniz.