Pogai coin nedir? pogai coin hangi borsadan alınır

Piyasaya Yeni eklenen mem token, panda logolu ve adı “Pogai coin” olarak belirlenmiş. Token sahipleri, adının kaynağının popüler bir video oyunu olan World of Warcraft’da (WoW) yer alan hayali bir karakter ırkı olan Pandaren’den esinlenerek verildiğini belirtiyorlar.

Dikkat !! Wow oyunuyla bir alakası yoktur!!

Pandarenler, WoW oyununun dördüncü genişleme paketi olan “Mists of Pandaria” ile tanıtıldı. Bu hayali karakter ırkı, devasa pandalara benzer ve barışçıl bir yapıya sahiptir. Oyuncular, pandaren karakterleri yaratabilir ve farklı sınıflara ve mesleklere sahip olabilirler. Pandarenler, Horde ve Alliance tarafından seçilebilen tek ırktır ve her iki fraksiyonla da ittifak yapabilirler.

Pandarenler, WoW evreninde kendi benzersiz kültürlerine ve geleneklerine sahiptirler. Bu kültürler, oyuncuların keşfetmeleri için birçok fırsat sunar. Pandarenler, güçlerini kontrol etmek için yoğun bir eğitimden geçtikleri dövüş sanatları konusunda uzmanlaşmışlardır.

Token sahipleri tarafından yaratılan Pogai Pandaren, WoW oyunuyla herhangi bir bağlantısı olmayan bir mem token’dır. Ancak ismi ve logo tasarımı, oyunda yer alan Pandaren karakter ırkından esinlenilerek oluşturulmuştur.

Pogai Coin Şunki fiyatı ve grafiği

Pogai coin almak isteyen yatırımcılar, Pogai coin gate io borsasından kolaylıkla alınabilir.. Aşağıdan gate io borsasına indirimli kayıt olarak Pogai coin alabilirsiniz.  👇 

https://www.gate.io/tr/signup/3479459 (bu linkten gate io borsasına ömür boyu indirimli kaydınızı hemen yaparak Pogai coin alabilirsiniz.

Ayrıca Aşağıdan borsahesabim.com üyelerine özel eğitim serimden videolu olarak izleyerek gate io borsasına nasıl kayıt olunur ve coin alınır öğrenebilirsiniz..