Sweatcoin Nedir hangi borsadan alınır ?

Sweatcoin,

tüm cihazlarınızda, spor ekipmanlarınızda kullanabileceğiniz, fitness antrenmanlarınızda, sağlıklı beslendiğinizde ve daha pek çok farklı etkinlik sırasında adımlarınızı sayıp, size dijital bir para ile ödeme yapan yepyeni bir aktivite takip ve adım sayma uygulamasıdır.

Sweatcoin
Sweatcoin

Sweatcoin Nedir?

Online spor uygulaması olan Sweatcoin, attığınız adım sayısını kaydederek her 1,000 adımda ‘Sweatcoin’ olarak ödeme yapar. Ama elde ettiğiniz Sweatcoin’ler sadece uygulama içi ürün, tecrübe ve hizmet alımı için kullanabilirsiniz. Tekliflerin günlük olarak değiştiği piyasada, sağlık uygulamalarından son teknoloji ürünlere kadar Sweatcoin’le anlaşmış firmalardan alabilirsiniz. İsterseniz, elinizdeki tüm Sweatcoinleri vakıfların açtığı kitlesel fonlama kampanyalarına bağışlayabilirsiniz. Eskiden sadece dışarıdaki adımlarınızı ölçen Sweatcoin, 2019’dan beri tüm adımlarınızı ölçüyor.

Sweatcoin hangi borsadan alınır ?

2022 yılı ile kripto para piyasasına giriş yapmış olan bu uygulamanın coinini Mexc borsasından ve gate io borsasından alabilirsiniz.

En güvenilir borsalar olan Gate io ve Mexc borsasından Sweatcoin coini alabilirsiniz.

Sizler için komisyonsuz özel bağlantılar oluşturarak bu coini, İndirimli 0 komisyonla alabilme şansı yakaladınız. Aşağıda bulunan borsalardan birine komisyonsuz kayıt olabilirsiniz.

Mecx borsasından almak için buradan kayıt olunuz. ( İndirimli 0 komisyon )

Gate io borsasından almak için buradan kayıt olunuz. (İndirimli 0 komisyon )