Mcash coin nedir nereden alınır ?

Mcash coin nedir ? nereden alınır ?

Monsoon Finance, her akıllı sözleşme blok zincirine özel işlemler getiren çok zincirli bir gizlilik protokolüdür. Toplam Arz 100.000.000 Şuan ki fiat

Bir Çapraz Zincir Protokolü olarak Muson şunları sağlamaktadır:

  • Çok Zincirli Gizlilik Köprüsü: Kullanıcılar varlıkları bir zincire yatırabilir ve bunları herhangi bir başka zincirde özel olarak çekebilir. Çok Zincirli Merkezi
  • Olmayan Değişim: Kullanıcılar, Muson Keşif Ağı’nı kullanarak bir zincire bir varlık yatırabilir ve başka bir zincirdeki herhangi bir varlık için özel olarak takas edebilir.
  • Çoklu Zincir Desteği: Platform, Solana, Moonbeam, BSC, Matic/Polygon ve Fantom gibi çeşitli akıllı sözleşme blok zincirlerini destekleyecektir.

Monsoon , kaynak ve hedef adresler arasındaki zincir üstü bağlantıyı keserek işlem gizliliğini iyileştirir . Farklı bir adres tarafından çekilebilen ağ belirteci mevduatlarını kabul eden akıllı bir sözleşme kullanır.

Gizliliği korumak için, token bakiyesi olmayan bir adrese para çekmek için bir aktarıcı kullanılabilir. tokenlar yeni adres tarafından her çekildiğinde , para çekme işlemini depozitoya bağlamanın hiçbir yolu yoktur , bu da tam bir gizlilik sağlamaktadır.

Nereden alınır ?

En güvenilir borsalar olan Gate io ve Mexc borsasından Mcash coini alabilirsiniz.

İndirimli 0 komisyonla bu coini ala bilmek için sizler için özel oluşturduğum bu linklerde bulunan borsalardan birine kayıt olarak alabilirsiniz.

Mecx borsasından almak için buradan kayıt olunuz. ( İndirimli 0 komisyon )

Gate io borsasından almak için buradan kayıt olunuz. (İndirimli 0 komisyon )