Turbo coin nedir ? Turbo coin hangi borsadan alınır?

Turbo coin tamamen Gpt4 yapay zeka tarafından oluşturulmuştur. Turbo Token’ın doğuşu, yeni bir mem para geliştirmek için gerçekten benzersiz bir yaklaşımı temsil ediyor. Sadece 69 $’lık bir bütçeyle bir sonraki büyük mem parasını yaratma zorluğuyla görevlendirilen, son teknoloji yapay zeka dil modeli olan GPT-4, yolun her adımında paha biçilmez rehberlik sağladı. Turbo Token’in kurucusu, GPT-4’ün talimatlarını takip etme ve süreci belgeleme sözü vererek kripto para birimleri dünyasında yapay zeka destekli projelerin potansiyelini gösterdi.

Bu teknik inceleme, Turbo Token’ın belirteç ekonomisi, dağıtım planı ve onu piyasadaki sayısız diğer kripto para birimleri arasında öne çıkaran temel unsurlar dahil olmak üzere temel ilkelerini ve özelliklerini ana hatlarıyla belirtir. Bu heyecan verici yolculuğa çıkarken, sizi bize katılmaya ve yapay zeka güdümlü inovasyonun mem paraları dünyasına ve daha geniş kripto para birimi ortamına getirebileceği çığır açan olasılıkları keşfetmeye davet ediyoruz.

Toplam Arz: 69 milyar $ TURBO token

Turbo coin Fiyat ve Grafik !!

Turbo coin Gate io borsasından alınır. satın almak için Gate.io borsasına bu bağlantıdan Ömür boyu komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca Aşağıdan borsahesabim.com üyelerine özel eğitim serimden videolu olarak izleyerek gate io borsasına nasıl kayıt olunur ve coin alınır öğrenebilirsiniz..