Pepe coin ve Floki binancede listelendi İşte detaylar !!

Ethereum ağında bir memecoin olarak satışa çıkan PEPE adındaki kripto para birimi, köpekli paralardan hatırlayacağımız üzere yeni bir trendin başlangıcı oldu. Yüzlerce kat yükselen PEPE bugün 1 milyar dolar pazar değerini geride bırakarak Binance Global Borsasında listeleniyor !

Binance Globelden yapılan açıklamaya göre;

Değerli Binanci’lılar,

Binance, FLOKI (FLOKI) ve Pepe’yi (PEPE) İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve 2023-05-05 16:00’da (UTC) bu spot ticaret çiftleri için alım satımı açacak : 

  • Yeni Spot İşlem Çiftleri : FLOKI/USDT, FLOKI/TUSD, PEPE/USDT, PEPE/TUSD
  • Kullanıcılar artık ticarete hazırlanmak için FLOKI ve PEPE yatırmaya başlayabilir
  • FLOKI ve PEPE için para çekme işlemleri 2023-05-06 16:00 (UTC) ‘de başlayacak
  • FLOKI ve PEPE Listeleme Ücreti: 0 BNB

Kullanıcılar, bir sonraki duyuruya kadar FLOKI/TUSD ve PEPE/TUSD spot işlem çiftlerinde sıfır yapıcı ücretinden yararlanacak. 

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek para çekme durumunu görüntüleyebilir.

Ayrıca Binance, FLOKI ve PEPE’yi bu yeni marj çiftleriyle İzole Margin’de yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak 2023-05-05 16:00 (UTC) tarihinden itibaren 48 saat içinde ekleyecektir :

  • Yeni İzole Marjin Çiftleri: FLOKI /USDT, PEPE/USDT

En güncel marj edilebilir varlıkların listesi ve belirli limitler ve oranlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Marj Verilerine bakın .

FLOKİ (FLOKİ) nedir?

FLOKI bir memecoin projesi olarak başladı ve o zamandan beri NFT tabanlı bir oyun, NFT koleksiyonları ve bir kripto banka kartı gibi birçok ürün geliştirdi. FLOKI, ürün ekosistemi için yardımcı program simgesidir.

Detaylar:

Pepe (PEPE) nedir?

Pepe, ” Kurbağa Pepe ” çizgi film karakterine dayanan bir meme madeni paradır . Lütfen jetonun herhangi bir faydası olmadığını ve isimsiz bir ekip tarafından oluşturulduğunu unutmayın.

Detaylar:

Hatırlatma :

Memecoin’ler son derece yüksek risklidir, lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan emin olun.

Lütfen, bu yazının yazıldığı tarih itibariyle, PEPE’nin herhangi bir belirteç yardımcı programı veya değer destek mekanizması olmadığını unutmayın. Ayrıca, bazı içerdekilerin veya ekip üyelerinin TGE’den dakikalar sonra toplam token arzının %7’sini satın alabildiğine dair işaretler var. 

İnovasyon Bölgesi, kullanıcıların diğer jetonlardan daha yüksek volatiliteye sahip olması ve daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni, yenilikçi jetonları alıp satabileceği özel bir ticaret bölgesidir.

Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret ederek Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okuması ve İlk Sorumluluk Reddi Beyanı’nın bir parçası olarak bir anket doldurması gerekir. Innovation Zone’da ticaret çiftleri üzerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını lütfen unutmayın.

FLOKI ve PEPE, normalden daha yüksek bir risk oluşturan nispeten yeni tokenlerdir ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına tabi olacaktır. Token ticaretini seçmeden önce lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, FLOKI ve PEPE’nin temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve projeleri tam olarak anladığınızdan emin olun.

Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapınız. Binance, ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.

Desteğin için teşekkürler!

Binance Ekibi