Vinu Coin Nedir ? Vinu Coin hangi borsadan alınır ?

Sıfır Ücretli ve Akıllı Sözleşmeli Dünyanın İlk Işık Hızında Köpek Parası.

Vite, Yönlendirilmiş Döngüsel Grafik (DAG) defter yapısı kullanır ve düşük gecikme süreli ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir ağdır. Ayrıca, bir DAG defteri temelinde akıllı sözleşmeleri uygulayan ilk halka açık zincirdir. Vite ağındaki işlemler hızlı ve masrafsızdır. Vite ağının daha geniş amacı, farklı blok zincirlerini merkezi olmayan bir şekilde köprülemektir.

Vinu Coin

Vite ağının ayırt edici bir özelliği, “anlık görüntü” mekanizmasıdır. Bu mekanizmanın ana işlevi, Vite’nin defteri üzerinde fikir birliğini sürdürmektir. Anlık görüntü blokları, Anlık Görüntü Blok Üreticileri (SBP’ler) olarak adlandırılan “düğümler” tarafından oluşturulur. Vite sahipleri SBP’ler için “oy kullanabilir” ve en çok oyu alan ilk 100 SBP’nin blok üretmesine izin verilecektir. Blok oluşturma ödülü olarak, SBP’ler ürettikleri blok sayısına göre (Vite açısından) ödüllendirilir.

Tipik olarak, SBP’ler, günlük SBP ödüllerinin önemli bir bölümünü, onları ödüllendirmenin bir yolu olarak oylarına dağıtır. VINU, ViNO SBP ile ortaklık kurmuştur ve VINU projesini desteklemekle ilgilenen Vite sahipleri ViNo SBP’ye oy verebilir. Bu onların ViNo SBP’den günlük Vite ödülleri ve VINU ekibinden ek VINU jetonları almalarını sağlayacaktır. Ek VINU jetonları almak, bu Vite sahiplerinin, ek jeton dağıtmayan bir SBP’ye oy vermekle karşılaştırıldığında daha fazla ödül alacağı anlamına gelir.

Vinu Coin nereden alınır ?

Mexc borsasından rahatlıkla alabilirsimiz. detayları burada anlattım..