En güvenilir ilk 3 kripto borsası

En güvenilir 3 Kripto Borsası

Gate io kripto borsası :

2013 yılında kurulan Gate.io, son 8 yılda kullanıcılarına en iyi ticaret deneyimini yaşatmak için çabaladı. Ticaret hacmi açısından, Gate.io, kaliteli ve yüksek getiri oranına sahip kripto varlıkları listeleyen dünyanın en iyi 10 kripto borsasından biridir.

Gate.io, şu anda 1.200’den fazla madeni para olan herhangi bir kripto para birimi borsasının hemen hemen en büyük kripto varlık seçeneklerini desteklemesiyle biliniyor. Kripto para yatırımcılarına dijital para birimlerinde işlem yapmaları için bir platform sağlamanın yanı sıra, kullanıcılarına kripto para piyasaları hakkında özel bilgiler de sağlayan bu platform; Bitcoin, Ethereum, USDT ve QTUM olmak üzere 4 ana kripto para birimi ile eşleştirilmiş çok çeşitli altcoinlerin çeşitli fiyatlarını görüntülemenize olanak sağlıyor.

Gate.io, 1.200’den fazla kripto para birimini destekler, yani bu platformda satın almak istediğiniz hemen hemen tüm madeni paraları bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Neden bunu seçtiğimize gelecek olursak; %0,2’lik düşük işlem ücreti, para yatırma ve çekme ücretinin bulunmaması, kullanıcı dostu bir platform ve çok çeşitli kripto para destekliyor olması bizi etkilemeye yetti.

500 USD bonus ve Dilerseniz Gate io ziyaretcilerime özel indirimli ve komisyonsuz Hemen şimdi ( komisyon ödemeden al sat ) için
buradan kayıt olabilirsiniz.

Binance global ve binance tr

Listemize en çok bilinen kripto para borsalarından biriyle devam ediyoruz. Peki Binance’e neden üye olmalısınız?

  • Milyonlarca Kripto Para Yatırımcısı
  • Yüksek Hacim
  • Yüzden Fazla Kripto Para Birimi
  • Birçok Ülke Para Birimini Destekliyor
  • Kaldıraçlı İşlemler
  • Yeni Çıkan Kripto Paralara Diğer Borsalardan Önce Erişim

Yukarıda Binance’in öne çıkan özelliklerinden bahsettik. Şimdi de bu özellikleri daha açık bir şekilde anlatalım.

Binance’e üye olan milyonlarca insan mevcut. Hatta Binance’in paylaştığı verilere göre 2020 yılında kurumsal yatırımcılar da Binance’e üye olarak yatırımlarını Binance üzerinden yaptı diyebiliriz.

Belki de en önemli nokta Binance’in işlem hacmi. Çünkü işlem hacmini dikkate aldığınızda dünyanın en büyük kripto para borsasının Binance olduğunu göreceksiniz. 08.09.2021 tarihinde Binance’in 24 saatlik işlem hacmi 66,917,209 (altmış altı milyar, dokuz yüz on yedi milyon) $ olarak kayıtlara geçti.

Binance’in kripto para birimlerinin yüzden fazla olduğunu söylemiştik ancak bu sayı 200, hata 300 den de fazla! Binance üzerinde 383 farklı kripto para birimi bulunuyor. İşlem çifti sayısı 1421.

Diğer yandan 46 farklı ülkenin para birimini de destekliyor. Binance’e üye olduktan sonra TL kullanarak da yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Binance’in bahsedeceğimiz son özelliği ise yeni çıkan kripto para birimlerine diğer borsa üyelerine göre daha hızlı bir şekilde ulaşmak. Binance’in yönettiği Binance Smart Chain projesinin kripto para birimi olan BNB’yi kilitleyerek, stake ederek yeni çıkan kripto paralara sahip olabiliyorsunuz. Ancak bu yeni başlayan bir yatırımcı için ileri seviye bir konu.

Dilerseniz Binance’den ziyaretcilerime özel indirimli komisyondan yararlanarak komisyonsuz al sat yapabilirsiniz.. Hemen şimdi buradan kayıt olarak

Binance tr

TrBinance’i, Binance’den ayırmak pek mümkün değil. Çünkü TrBinance, Binance Global’in (listemizin ilk sırasında incelediğimiz borsa) Türkiye ayağı diyebiliriz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının hızlı ve kolay bir şekilde TL yatırıp çekebilmesine olanak sağlayan TrBinance üye olunabilecek kripto para borsalarından birisi.

Neden TrBinance’e Üye Olmalısınız? Türk lirası ile yatırım imkanı TL Yatırma ve Çekme İşlemleri Çok Hızlı Yeni başlayan yatırımcılar için Dilerseniz BinanceTR ziyaretcilerime özel indirimli komisyon için Hemen şimdi buradan kayıt olabilirsiniz. ( komisyon ödemeden al sat )

Mexc borsası

2018 yılında kurulan MEXC Global, yüksek performans ve muazzam sayıdaki emirleri eşleme motoru teknolojisini kullanan merkezi bir borsadır. Platform, finans sektöründe ve blokchain teknolojisinde zengin deneyime sahip profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Şu anda MEXC Global, dünya çapında 70’den fazla ülkede yaklaşık 6 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Bu büyük başarı, kaydadeğer bir dönüm noktası. MEXC Global, bu başarılarıyla hem yeni hem de deneyimli yatırımcıların finansal yolculuğunda ilk tercih edilen platform olmayı hedeflemektedir.

MEXC borsası, Avustralya, Estonya ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere üç ülkede önemli lisanslar alarak kıtalar arası görünürlüğü artırmış ve yetki alanını genişletmiştir. MEXC Global,farklı ülkelerden yatırımcılarınrın kolayca alım satım yapabilmeleri için yerelleştirilmiş dil desteği sunmaktadır. MEXC Global, bankacılık sektöründen uzmanlarca geliştirilen, saniyede 1,4 milyon işlemi tamamlayabilen, verimliliği ve performansı büyük ölçüde artıran yüksek performanslı alım satım eşleme motoru kullanır. MEXC Global olarak, kullanıcı güvenliği en büyük önceliğimiz olduğu için, veri bütünlüğü ve güvenliğini sağlamak maksadıyla sunucularımız bağımsız olarak çok sayıda ülkede yer almaktadır.

Dilerseniz mexc ziyaretcilerime özel indirimli komisyon için Hemen şimdi buradan kayıt olabilirsiniz. ( komisyon ödemeden al sat )