Shiba oyunu ‘Shiba Eternity’ 1 ekim her yerde !!

Shiba Inu topluluğu Perşembe günü, ekibin “Shiba Eternity” resmi İndirme Günü ile ilgili en önemli duyuru dahil olmak üzere oyunun kurallarını değiştiren gelişmelere tanık oldu.

Ekip, “Shiba Eternity” resmi İndirme Günü’nün sadece birkaç gün sonra olan 1 Ekim olacağını açıkladı.

Lider geliştirici Shytoshi Kusama tarafından resmi Shiba Inu kanalında yapılan bir duyuruda ekip, Shiba Eternity dahil olmak üzere çeşitli projeler aracılığıyla SHIB topluluğuna geri ödeme planlıyor.

Shiba Eternity aracılığıyla ekibin yerel kripto para birimi SHIB’yi yakmak için kullanılacak oyundan elde edilen her kârın %5’i ile shib yakacak.

Günün erken saatlerinde, Shytoshi Kusama, Resmi “Shiba Eternity” hakkında konuşmaya katıldı ve turnuvalar ve tahsil edilebilir kart oyunuyla ilgili diğer heyecan verici ayrıntılar hakkında konuştu . Kusama ve ekibin geri kalanı şu anda “Shiba Eternity” için “çeşitli turnuvalar” üzerinde çalışıyor.

Ayrıntılara girmeden lider geliştirici, turnuvaların “şahsen veya uygulama aracılığıyla gerçekleşebileceğini” belirtti. Turnuvaların yanı sıra Kusama, “büyük bir hesaplaşma” olacağını, ancak şu anda hala “ek sponsorlar” ve söz konusu etkinlik için bir mekan bulmaya çalıştıklarını söyledi.

Lider geliştirici ayrıca turnuvaların ödüllere sahip olacağını doğruladı ve topluluğu “destelerinizi sıkı tutmaya” teşvik etti, böylece “kazanmak için savaşma şansları” olacaktı.

Ayrıca, Shib Ordusundan

1 ekim İndirme Günü’nde “SHIB’ye yardım etmenin ücretsiz bir yolu” olan “Shiba Eternity”yi indirmesini istediler. Kusama, İndirme Günü’nde “Oyunun ilk gününde bir indirme patlaması elde ederek, onu uygulama mağazasının en üstüne pompalayacağız ve bu da oyunu hemen meraklılara itecek” dedi. “Yakın topluluğumuzun dışına çıkarak SHIB’yi büyütüyoruz” diye eklediler.

Oyunun test sürümleri şu anda Vietnam’da ve Avustralya.

Bu makale doğu tibet tarafından geliştirici kusama açıklamaları baz alınarak yazılmıştır..