MEXC borsası hakkında Herşey

MEXC borsası nedir ?

Meksika Borsası, Meksiko, Meksika’da bulunan bir kripto para borsasıdır.

MEXC borsası güvenilir mi?

MEXC borsası güvenilir mi? Hızlı ve güvenli olan mxc borsasında yatırımlarınız ve paranız güvende. Meksika merkezli olan bu borsa Amerika’nın en iyi 5. kripto para borsası olarak varlığını sürdürmektedir. Amerika’dan lisans alan kripto varlık ticaret borsasıdır.

MEXC hangi ülke borsası?

Meksika Borsası (Mexbol, veya BMV), Meksiko, Meksika’da bulunan bir borsadır.

MEXC ne zaman kuruldu?

2018 yılında kurulan MEXC Global, yüksek performans ve muazzam sayıdaki emirleri eşleme motoru teknolojisini kullanan merkezi bir borsadır.

MEXC borsası

MEXC borsası kaç Coin var?

MEXC platformunda tercihleriniz doğrultusunda çeşitli ürünlerle işlem yapın. En iyi oranlarda al-sat yapabileceğiniz 1.500’den fazla kripto mevcut. Vadeli işlem sözleşmelerinde 125 kata kaldıraç. Spot pozisyonlarınızı korurken vadeli işlemleri kullanabilirsiniz.

MEXC kırmızı zarf nedir?

Kırmızı zarf verildiği kişiye para aktaran, bir nevi bayram harçlığı gibi düşünebileceğimiz Çin’in geleneksel bir adetidir, içinde para bulunur. Aynı şekilde MEXC‘teki kırmızı zarf da içine konulan kripto parayı kodu taratan kişiye aktarır. Başka bir işlevi yoktur.

MEXC ye nasıl para yatırılır?

Bu konuyu burada detaylarıyla öğrettim !!

MEXC ye nasıl kayıt olunur ?

Bu konuyu burada detaylarıyla öğrettim !!

MEXC nasıl alt coin alınır (bone, bitbul vs) ?

Bu konuyu burada detaylarıyla öğrettim !!

Yeni çıkan Coinler hangi borsada alınır?

Mexc borsasından anında alına bilir!

MEXC Kyc istiyor mu?

Hesabınızı yeni oluşturduysanız sizden “Birincil KYC” veya “Gelişmiş KYC” doğrulaması yapmanız istenir. Bu doğrulamalardan birini gerçekleştirmeden işlem yapmanız mümkün değildir. Öncelikle sağ üst kısımda yer alan profil menüsü üzerinden Kimlik Doğrulama seçeneğine ilerleyiniz.