Shiba Inu Lideri, İnanılmaz Bir Ekiple “İmkansız” Üzerinde Çalıştığını Söyledi

Shiba Inu’nun takma adlı geliştiricisi Shytoshi Kusama, toplulukla önemli bir güncelleme paylaştı. 

Resmi Shibarium Telegram grubu “Shibarium Tech” in sohbetlerine göre   Kusama, Shiba Inu ekibinin diğer üyeleriyle “imkansızı başarmak” için çalıştığını açıkladı. Güncelleme bugün önde gelen Shiba Inu etkileyicisi Kuro Shibarmy tarafından paylaşıldı. 

Kusama bunu birkaç gün Shibarium Telegram grubundaki sohbetten uzak kaldıktan sonra duyurdu. Grupta yokluğu, Shiba Inu’nun baş geliştiricisini toplulukla etkileşim kurmayı seven biri olarak tanıyan birçok kişiye şok edici geldi. 

Bazı topluluk üyeleri, son birkaç gün içinde nerede olduğunu sorarak Kusama’nın nerede olduğu konusunda endişelerini dile getirdiler. Soruya yanıt veren Kusama, şu anda topluluğun kendisine ihtiyaç duyduğu yerde olduğunu söyledi. 

SHIB Meraklıları Shibarium Olduğunu Düşünüyor

Açık sözlü SHIB geliştiricisi, topluluk üyelerine ekibin şu anda ne üzerinde çalıştığı hakkında bir fikir vermek için daha fazla ipucu paylaşmadı. İlginç bir şekilde, Shiba Inu meraklıları, Kusama’nın son Telegram mesajı hakkında heyecanlı görünüyordu. 

Bu arada Telegram grubundaki bazı SHIB meraklıları, Kusama ve diğer Shiba Inu geliştiricilerinin Shibarium’un ana ağ versiyonu üzerinde çalıştıklarına inanıyor. 

Kusama, özellikle katman-2 ağındaki çalışmasına atıfta bulunurken, şifreli mesajlar kullanarak kendini ifade etmekten hoşlanır. Shibarium test ağı Puppynet’in ilk çıkışını  Kusama’nın Twitter biyografisini değiştirmesinden kısa bir süre sonra yaptığını hatırlayın . 

Bu arada, Puppynet geçen ay yayına girdiğinden beri önemli ilerlemeler kaydediyor. Puppyscan verilerine göre   ağa 14.06 milyondan fazla adres bağlandı. Toplam işlem sayısı şu anda 4,64 milyondur. 11 Nisan’da Puppynet’te toplam 891.165 işlem kaydedildi. 

Shibarium Beta’nın büyük çapta benimsenmesinin ardından, L2 ağının doğal gaz belirteci olan Bone ShibaSwap (BONE), son zamanlarda en iyi kripto para borsalarının dikkatini çekti. 

BONE , son 30 gün içinde  Swapika ,  CetoEX , OkX vb. gibi en iyi kripto para borsalarında listelendi  .