Big Eyes (BIG) Coin nedir ?

Big Eyes (BIG), meme kripto alanını yeniden şekillendirmeyi ve DeFi sektörüne değer katmayı amaçlayan yeni bir kripto para birimidir. 

Ön Satış Aşamasında En İyi Performans Gösteren Kripto Para Birimlerinden Biri oldu

Satış öncesi aşamada, birçok kripto para birimi müşteri bulmakta başarısız olur. Big Eyes platformu, başarısız ICO’ların tüm projenin ölümüne yol açacağı bir durumda değil. Big Eyes Coin, ön satışını ilk başlattığından bu yana neredeyse 3 milyon dolar topladı. 

bigeyes coin

Big Eyes, serveti dağıtmayı ve girişimi destekleyenlere finansal bağımsızlık olasılığı sunmayı amaçlayan bir kedi tasarımına sahip yepyeni bir topluluk belirteçleri sınıfıdır. Ön satışın ikinci aşaması için fiyat 0,0001357143 olarak belirlendi ve üçüncü aşama için 0,0001457143’e yükselmesi bekleniyor. 

Big Eyes (BIG) yaratıcıları, diğer kripto para birimlerinin yalnızca para kazanmak için nasıl göründüğünü ve topluluğun gerçek değerini görmezden geldiğini gözlemledi. Bununla birlikte, kripto pazarını, DeFi ve NFT’yi doğuran aynı topluluğun Metaverse’i de doğuracağını kabul ediyor.

Sonuç olarak, Sahipler için kısa vadeli ve uzun vadeli zenginlik yaratmak için para ve bilgi ile uzman kedilerden oluşan bir ekip oluşturacaktır. Big Eyes (BIG), Big Eyes (BIG) ile likidite havuzları, kripto takası, deflasyonist otomatik yakma, merch shop ve sıfır işlem ücreti gibi DeFi özelliklerini kullanarak bu vaadi yerine getirecek.

Üyeler ayrıca topluluğa bağlanmak ve katılmak için düzenli olarak jetonlar, NFT’ler ve ödüller alacaklardır. Ayrıca, meme parası, sahiplerine güçlü teşvikler sağlamak için NFT’leri kullanacak.

Çok güzel NFT koleksiyonları yayınlayacak ve NFT’lerini piyasadaki ilk on NFT’ye tanıtmak için NFT etkinlikleri düzenleyecek, topluluğuna neşe katacak ve belirteçlerinin kalitesini artıracak.

Son olarak, topluluğun faaliyetleri arasında, deniz koruma kuruluşlarına ayrılmış %5’lik bir yardım cüzdanı ile dünya okyanuslarını koruma çabaları da yer alacak.

Big Eyes (BIG) sahipleri, sürdürülebilirliğe olan bağlılıkları nedeniyle hem kısa hem de uzun vadeli getirilerin tadını çıkarıyor.

Big Eyes (BIG) ayrıca, gücünün yattığı yerde kendini adamış kullanıcılardan oluşan geniş bir topluluk oluşturmayı da amaçlıyor. Şimdi sadece ön satışa katılarak bu yeni kripto para birimi topluluğunun bir parçası olabilirsiniz.

Dogecoin, 2013 yılında kripto para piyasasına sunulan ilk meme parasıydı. O zamandan beri, kripto piyasasına çok sayıda meme parası tanıtıldı. Birçoğu Dogecoin ile aynı başarıya sahip olmasa da, Big Eyes Coin adlı yeni bir meme tokeni Shiba Inu ile aynı etkiye sahip olmayı hedefliyor. Shiba Inu yükseldi ve kripto pazarında en üst sıra için DOGE’ye meydan okudu.