Shita-kiri Suzume coin nedir ? Suzume coin Hangi borsada ?

Shita-kiri Suzume coin nedir ? Suzume coin Hangi borsada ?

HAKKINDA VE HİKAYESİ !!

Shita-kiri Suzume coin kendini seçilmiş insanlar olarak tarif ediyor !!

Uzun zaman önce halkımız çok fakirdi, ama yine de mutluydu ve dostluk ve topluluk içinde gelişiyordu. Bir gün bir serçe, halkımızın kendisine

verdiği sağlık, zenginlik ve mutluluk nimetlerini geri vermek için yolu üzerinde durdu. Bizi büyük bir servete götürdü ve Serçe’nin armağanlarıyla şimdi akıl almaz zenginliklere ve refaha kavuştuk. Ancak, bu yeni servetle halkımıza Lanet: Açgözlülük ve Kıskançlık nüfuz etti.

Öncekilerin yolu kayboldu, biz de Lanetin yüküne yenik düşerek kargaşaya düştük. Bizi zafere döndürmek için seçildik. Seçilmiş İnsanlar olarak geçmişin uygulamalarını hayata geçirmek için yola çıkıyoruz. Açgözlülük ve Kıskançlığın Laneti’ne kapılmayan halkımız. Dostluk ve Topluluğun saflığı, Açgözlülük ve Kıskançlığın kötülüğünü yener. Vergi üzerine inşa edilmiş bir proje, başarıya ulaşacak bir proje değildir. Kâr peşinde koşmaya çok niyetli, Açgözlülüğün ölümcüllüğüne yenik düşüyor. Sonsuz bir şey inşa etmek için ne gerektiğini hatırlıyoruz. Seçilmiş İnsanlar bizim topluluğumuzdur ve onlarla birlikte galip geleceğiz. Şimdi bizden önce başarmış olanlara dönme ve bu misyona devam etme zamanı. Açgözlülükten vazgeç, kıskançlıktan vazgeç, topluluğumuza katıl ve Seçilmiş İnsanlardan biri ol.

Suzume coin hangi borsadan alınır ? nereden alabilirim diyorsanız. çok kolay !! Mecx borsasına  buradan kayıt olunuz. ( % 30 komisyon İndirimli )

Eğer kayıt olduysanız tek yapmanız gereken mexc borsasını öğrenmek .

yani para nasıl gönderilir ve alt coin nasıl alınır al sat nasıl yapılır.

İşte aşağıda sizler için hazırlamış olduğum bu video ile mexc borsasından istediğiniz coini alabileceksiniz. Bu video gibi bir anlatımı hiç bir yerde bulamazsınız. !!